Psikolog Beray Akbağ - Can Psikoloji Merkezi
Çukurambar Merkez Şubemiz
Farilya İş Merkezi No:8/31 Kat:8
Bizi Arayın
+90 312 284 12 28

Psikolog Beray Akbağ

Psikolog Beray Akbağ lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İzmir’in önde gelen üniversitelerinden biri olan Yaşar Üniversitesi’nde Psikoloji (%100 İngilizce) lisans programında %100 burslu olarak öğrenim görmüş ve lisans öğrenimini bir dönem erken tamamlayarak yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Ayrıca lisans sürecinde İngilizce Hazırlık Programı’nı tamamladığı için iyi derecede İngilizce Yabancı Dil Bilgisi’ne sahiptir.

Bununla birlikte Anadolu Üniversite’sinde Sosyoloji lisans programına devam ederek alanda kendini geliştirmeye devam etmektedir. Mesleki alanda kendini geliştirmek adına lisans sürecinde ve sonrasında ergen ve yetişkin alanında birçok kurumda gönüllü staj yapmış, birçok farklı seminer ve sempozyuma katılarak alanda aktif olarak çalışmıştır. Aynı zamanda hastanelerde psikiyatri alanında gönüllü stajyer psikolog olarak görev almıştır. Bunun yanı sıra lisans döneminde davranışsal ve duygusal kalıpları incelemeye yönelik birçok araştırmada aktif bir şekilde rol almıştır. Ayrıca birçok farklı alanda psikoeğitim programları düzenlemektedir. Birçok farklı ekollerde eğitimlerini tamamlanmış olan başarılı psikoloğumuz ergen ve yetişkin alanındaki çalışmalarına Can Psikoloji Danışmanlık Merkezi’nde devam etmektedir.

Kendisini ve mesleki deneyimlerini geliştirmek adına eğitimlerine devam eden psikoloğumuz Bilişsel Davranışçı Terapi, Çift Terapi ve Şema Terapi eğitimlerini tamamlamıştır. Ayrıca MOXO Dikkat Testi, Yetişkin Testleri, Resim Analizi, EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) ve MMPI gibi birçok farklı tekniklerden yararlanmaktadır. 

Ücretsiz İlk Seans Başvuru Formu

Bize Yazın
Sizin İçin Buradayız
Merhaba. Can Psikoloji Danışmanlık Merkezi\'ne Hoşgeldiniz.