Çukurambar Psikolog - Can Psikoloji Merkezi
Çukurambar Merkez Şubemiz
Farilya İş Merkezi No:8/31 Kat:8
Çayyolu Şubemiz
Nokta Rezidans B Blok No: 26
Bizi Arayın
+90 312 284 12 28
Çukurambar psikolog

Çukurambar psikolog, Ankara’nın Çukurambar semtinde psikolojik danışmanlık hizmetleri verir. Psikologlar ruhsal ve zihinsel sağlık sorunlarının giderilmesinde birçok farklı aşamada destek sunar. Özellikle günümüzde artan stres, endişe, kaygı hali birçokları için yaşam kalitesini etkileyen en önemli unsurlardandır. İş ve aile yaşamındaki sorunlar, gündelik yaşamı ve dolayısıyla da hayat kalitesini ciddi düzeyde olumsuz yönde etkileyebilir. Uzman psikologlar, bu tarz sorunların tanılanmasında ve farklı tekniklerle giderilmesinde görev alır. Bilişsel davranışçı terapisi, aile terapisi, ergen ve çocuk terapisi, psikodinamik terapi gibi teknikler, günümüzde en yaygın olarak kullanılan uygulamalardır. Çukurambar psikolog, bu terapi teknikleri ve uygulamaları ile yaşanan sorunların kontrol altına alınmasını sağlar.

Çukurambar Psikolog Nedir?

Çukurambar psikolog; bilişsel, duygusal ve davranışlar süreçlerin değerlendirilmesi ve tespit edilmesinde uzmanlaşmıştır. Psikolojik danışmanlık hizmeti veren psikologlar, kişilerin ruhsal ve duygusal açıdan değerlendirilmesinde görev alır. Aynı zamanda tüm bu durumlarda yaşanan sorunların giderilmesi adına çeşitli uygulamalar ve tekniklerle tedavi sürecini yönetir.  

Çukurambar Psikolog Hizmetleri

Oldukça geniş yelpazelidir. Alanında uzman ve deneyimli psikologlar, danışanların yaşadığı ruhsal ve zihinsel sağlık sorunlarına göre özel çözümler üretir. Bu noktada psikoloji bilimi nezdinde geliştirilen uygulama ve terapilerin rolü büyüktür. Özellikle terapi ve psikoterapileri, ruhsal sorunların kontrol altına alınmasında büyük rol oynar.

Psikologlar ve psikolojik danışmanlık merkezleri tarafından sunulan hizmetler genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • Çiftlerin ya da aile üyelerinin katılımıyla gerçekleşen çift terapileri
  • Kişilerin stres, kaygı, endişe, depresyon, travma, öfke yönetimi gibi sorunlarla başa çıkması adına danışmanlık terapileri
  • Çocuklara ve ergenlere yönelik çocuk ve ergen terapileri
  • Aynı sorunu yaşayan birden fazla kişinin katılımıyla gerçekleşen grup terapileri
  • Kişilerin kariyerlerini ve kariyerleri boyunca yaşadıkları sorunları değerlendirmelerini sağlayan kariyer danışmanlığı

Tüm bunların yanı sıra Çukurambar psikolog hizmetleri; bilişsel, davranışsal ve duygusal sorunların çözümünde destek sağlar. Ayrıca ilişki problemleri ve kişisel gelişimle ilgili sorunların giderilmesinde de destekleyicidir.

Çukurambar Psikolog Seçimi

Yaşadığınız ruhsal ve bilişsel sorunların giderilmesi açısından son derece önemlidir. Günümüzde psikologlar ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren uzmanlar, belli alanlarda çok daha deneyimlidir. Bu durum aynı şekilde bazı psikolojik sağlık sorunları için de geçerlidir. Bu yüzden psikolog seçimi yaparken, yaşanan ruhsal bozukluk hali göz önünde bulundurulmalıdır.

Çukurambar Psikolog Randevusu Nasıl Alınır?

Çukurambar psikolog randevusu almak için ilk olarak psikolog seçimi yapılmalıdır. Uzmanlık alanına ve deneyimine göre psikolog seçiminin yapılmasının ardından dijital ortam üzerinden ya da telefon aracılığıyla randevu almak mümkündür. Bununla birlikte psikologlar arasında seçim yaparken terapi yaklaşımları ve uygulamalar hakkında bilgi almakta da fayda vardır. Psikoloji bilimi sınırları içerisinde geliştirilen bazı terapiler, belli başlı sağlık sorunlarının giderilmesinde oldukça etkilidir.

Çukurambar Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Çukurambar psikolojik danışmanlık merkezi, geniş yelpazeli hizmet ve terapi standartları ile herkesin yaşadığı ruhsal sağlık sorunlarının giderilmesi konusunda uzman desteği sunar. Özellikle günümüzde yaygın olarak karşılaşılan ruhsal sorunların kontrol altına alınması adına özel olarak geliştirilen tekniklerle terapiler yapılır. Kişiye özel çözümler üretilerek terapi süreçleri, kişinin yaşadığı sorunların boyutlarına ve niteliklerine uygun şekilde planlanır.

Çukurambar Psikolog Ücretleri  

Birçok farklı faktöre göre değişkenlik gösterir. Kişinin yaşadığı ruhsal, bilişsel ve davranışlar sorunlar ve bu sorunlar için kullanılacak teknikler, fiyatları etkileyen en önemli faktörlerdir. Aynı zamanda terapi sürecinde görev alacak psikoloğun uzmanlığı ve deneyimi de fiyatları aynı ölçüde etkiler.

Ücretsiz Randevu

Posted in
Blog

Ücretsiz İlk Seans Başvuru Formu

Bize Yazın
Sizin İçin Buradayız
Merhaba. Can Psikoloji Danışmanlık Merkezi\'ne Hoşgeldiniz.