Uzman Psikolojik Danışman Caner ÖZTOPÇU - Can Psikoloji Merkezi
Çukurambar Merkez Şubemiz
Farilya İş Merkezi No:8/31 Kat:8
Bizi Arayın
+90 312 284 12 28

Uzman Psikolojik Danışman
Caner ÖZTOPÇU

Uzm. Psk. Dan. Caner Öztopçu; lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Başkent Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünde başladığı eğitimini dereceyle tamamlamıştır.

Uzm. Psk. Dan. Caner Öztopçu Ankara üniversitesi sağlık bilimleri tıp fakültesinden Aile Danışmanlıgı tamamlayarak uzmanlığını almıştır

Alanda : Bilişsel davranışı terapi, şema terapi, emdr, dinamik ve analitik terapi alanında çalışmaktadır.Bunların dışında Moxo dikkat testi ve özgül öğrenme güçlüğü kapsamında Prep lisansını tamamlamıştır.

Türk silahlı kuvvetleri Deniz Kuvvetleri Komutanlığında 1 yıl düzenli olarak danışan gördükten sonra ayrılarak Ankara’ya dönmüştür.

Döndükten kısa bir süre sonra 2019 yılında Ankara Çukurambarda Can psikolojik danışmanlık merkezini kurmuştur.

Kurucusu olduğu Can Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde geniş bir uzman kadrosu kurarak; çocuk, ergen ve yetişkin üzerine çalışmalarını sürdürmekte olup bunlara ek olarak da zeka ve dikkat testleri yapılmaktadır.

Yakın zamanda 17 Bininci Saat Vakasını gören Uzm. Psk. Dan. Caner Öztopçu, çocuk, ergen, yetişkin ve çift terapisi üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Ücretsiz İlk Seans Başvuru Formu

Bize Yazın
Sizin İçin Buradayız
Merhaba. Can Psikoloji Danışmanlık Merkezi\'ne Hoşgeldiniz.