Ankara Paylaşımlı Ofis Psikolog - Can Psikoloji Merkezi
Çukurambar Merkez Şubemiz
Farilya İş Merkezi No:8/31 Kat:8
Çayyolu Şubemiz
Nokta Rezidans B Blok No: 26
Bizi Arayın
+90 312 284 12 28
Ankara paylaşımlı ofis psikolog

Ankara paylaşımlı ofis psikolog, psikoloji alanında hizmet veren ve bu alanda ihtisas sahibi kişiler için geliştirilmiş bir iş modelidir. Psikoloji alanında hizmet sağlayan kişi ya da şirketler için paylaşımlı ofis uygulamasının birçok avantajı vardır. Bunlardan en önemlisi hiç şüphesiz esnek çalışma saatleridir. Paylaşımlı ofisler çoğunlukla esnek bir zaman aralığında hizmet verme imkanı sunar. Dolayısıyla Ankara paylaşımlı ofis psikolog ile 7/24 hizmet avantajından faydalanmak mümkündür. Bunların yanı sıra paylaşımlı ofisler, her bir meslek dalı ve iş kolu için etkileşim oranı yüksek bir sosyal ortam oluşturur. Özel olarak psikoloji alanında ihtisas yapmış ve uzmanlaşmış kişiler ile bir araya gelmek, psikoloji bilimiyle ilgili yeni yaklaşımları keşfetme konusunda da avantajlar sağlayacaktır.

Paylaşımlı Ofis Nedir?

Paylaşımlı ofis, birden fazla işletmenin veya çalışanın aynı fiziksel mekânı paylaştığı bir çeşit yenilikçi ve modern iş modelidir. Bu tarz ofisler genellikle; bağımsız çalışanlar, serbest meslek sahipleri, küçük işletmeler veya uzaktan çalışanlar tarafından tercih edilen ofislerdir. Paylaşımlı ofisler çok büyük oranda; tam donanımlı masaüstü bilgisayarlara, yazıcılara, internet altyapısına, toplantı odalarına ve bazı durumlarda ise mutfaklara ev sahipliği yapar.

Ankara paylaşımlı ofis psikolog ise daha çok psikologlar için tasarlanmış bir ofis türüdür. Klasik paylaşımlı ofis konseptini içerir. Fakat psikologların ihtiyaç duyduğu hemen her türden ofis ürünü de yine bu ortak alanlarda bulunur. Ayrıca klasik paylaşımlı ofislerde bulunan ek hizmetler, masaüstü bilgisayarlar ve internet altyapısı gibi çözümler de yine psikologlara özel olarak tasarlanmış paylaşımlı ofislerde yer alır.

Paylaşımlı Ofis Ne İşe Yarar?

Paylaşımlı ofis, temel olarak birden fazla işletme ya da kişinin bir araya gelerek ortak bir alanda çalışmasını sağlar. Dolayısıyla bu tarz ofislerin en önemli işlevi esnek çalışma saatleri içerisinde arzu edilen meslek dalında ya da iş kolunda potansiyel işlerin yürütülebilmesini sağlamaktır. Bununla birlikte paylaşımlı ofisler birçok önemli avantaja da ev sahipliği yapar.

Ankara Paylaşımlı Ofis Psikolog Avantajları Nelerdir?

Ankara paylaşımlı ofis psikolog avantajları, oldukça geniş yelpazelidir. Paylaşımlı ofisler, modern dünyada yaygın olarak kullanılan ve beraberinde birçok avantajı da getiren yenilikçi bir iş modelidir. Psikologlar içinse bu yenilikçi iş modeli, çok daha önemli düzeyde fayda sağlar. Özellikle bireysel olarak psikoloji alanında hizmet vermek isteyenler için paylaşımlı ofisler kusursuz bir seçenektir.

Ankara paylaşımlı ofis psikolog avantajları genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Bir kişi ya da işletmenin tek bir ofis kiralayarak ödeyeceği fiyattan çok daha azıyla kurumsallaşabilmeyi sağlar. Bu ise temel olarak maliyet açısından avantaj oluşturur.
  • Kısa ya da uzun vadeli sözleşmeler ile esnek bir şekilde hizmet verme imkanı sunar.
  • Birçok ofis gereksinimini karşılayacak geniş yelpazeli hizmetler paylaşımlı ofislerde yerleşik olarak bulunur.
  • Mutfaktan dinlenme alanlarına, toplantı odalarından bekleme salonlarına kadar birçok farklı ortak kullanım alanına sahip olma fırsatı sunar.
  • Farklı sektörlerden ya da özel olarak psikoloji alanında uzmanlaşmış kişiler ile bir araya gelme imkanı vadeder.

Tüm bunların yanı sıra psikologlar için paylaşımlı ofisler, yeni bir kitleye ulaşma konusunda da avantaj sağlar. Dolayısıyla müşteri potansiyeli geliştirilebilir. 

Ankara Paylaşımlı Ofis Psikolog Hizmetleri

Psikoloji alanında hizmet veren işletme ya da kişilerin konforlu şekilde müşterilerine ulaşması mümkündür. Ofis ihtiyaçlarının ve gerekliliklerinin yüksek standartta karşılandığı bu hizmet, psikoloji alanında çalışma yapanlara kurumsallaşma fırsatı sunar. Bu ise genel olarak daha fazla müşteriye ulaşma ve hizmet standardını geliştirme avantajı vadeder.

Posted in
Blog

Ücretsiz İlk Seans Başvuru Formu

Bize Yazın
Sizin İçin Buradayız
Merhaba. Can Psikoloji Danışmanlık Merkezi\'ne Hoşgeldiniz.