Psikolog Kemal Mert - Can Psikoloji Merkezi
Çukurambar Merkez Şubemiz
Farilya İş Merkezi No:8/31 Kat:8
Çayyolu Şubemiz
Nokta Rezidans B Blok No: 26
Bizi Arayın
+90 312 284 12 28

Psikolog Kemal Mert

Merhaba ben Psikolog Kemal MERT, lisans eğitimimi Atılım Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamamın ardından Atılım Üniversitesi bünyesinde 455 saatlik Aile Danışmanlığı Eğitimini alarak Aile Danışmanı ve Cinsel Sağlık Enstitüsü  (CİSED)‘den aldığım Cinsel Terapi eğitimi ile Cinsel Danışmanlık unvanlarını aldım. Aile Danışmanları Derneği yönetim kurulu üyesi olarak görevime devam etmekteyim.

Özel eğitim kurumları, Fizik rehabilitasyon merkezleri ve Okullarda uzun staj ve çalışma dönemlerinin ardından gönüllü olarak SERÇEV derneği ve iştiraklı okullarında eğitimler ve çalışmalar yürüttüm. Avrupa Birliği desteğiyle İnsan Odaklı Güvenlik ve Sivil/Demokratik Gözetim Eğitimimi, Atüsem iş birliğiyle MMPI eğitimimi tamamladım. Eğitimlerim ardından iki farklı psikolojik danışmanlık merkezinde danışan görmeye başladım. Bir süredir çalışmalarıma tamamen Can Psikoloji Danışmanlık Merkezinde devam etmekteyim.

Uzun zamandır cinsel işlev ve uyum bozuklukları, cinsel kaygılar ve fobiler, erişkin ve ergen cinsel eğitimi, sapkınlıklar, evlilik sorunları, sınır problemleri, kaygı bozuklukları, evlilik danışmanlığı, bireysel danışmanlık ve çift danışmanlığı gibi alanlarda danışan görmekte ve süpervizyon vermekteyim.

Psikolog Kemal Mert Eğitimleri

  • Atılım Üniversitesi Psikoloji Bölümü (100% İngilizce)
  • Aile danışmanlığı – Atüsem
  • Cinsel danışmanlık – CİSED
  • İnsan Odaklı Güvenlik ve Sivil/Demokratik Gözetim Eğitimi – UNPD
  • Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) Tanısal testi – Atüsem

Ücretsiz İlk Seans Başvuru Formu

Bize Yazın
Sizin İçin Buradayız
Merhaba. Can Psikoloji Danışmanlık Merkezi\'ne Hoşgeldiniz.